Shuttersy w łazience

Czarne shuttersy w białej łazience

Okiennice shutters doskonale nadają się do łazienek z oknami – niezależnie od ich rozmiaru. Będę równie funkcjonalne, gdy zastosujemy je w dużych jak i w małych oknach, a łazienka zyska całkiem nowy wygląd. 

Łazienka z oknem, szczególnie dużym, to wyzwanie przede wszystkim ze względu na zapewnienie prywatności. Trudno wyobrazić sobie, aby w łazience wykorzystywać zasłony lub firanki – chłoną wilgoć i różne zapachy. Również żaluzje i rolety nie zawsze zdają egzamin. Idealnym rozwiązaniem mogą być shuttersy, które umożliwiają całkowite zasłonięcie okien, przy zachowaniu odpowiedniej wentylacji pomieszczenia.

Shuttersy w łazience w stylu skandynawskim
Łazienka i shuttersy w kolorze drewna

Jakie shuttersy do łazienki?

Decydując się na shuttersy w łazience warto wybrać produkt wykonany z płyty MDF w opcji wilgocioodpornej. Dzięki temu okiennice będą służyły nam dłużej i będą mniej podatne na uszkodzenia i odkształcenia spowodowane przez wilgoć i wysoką temperaturę.

W Sky Shutters oferujemy shuttersy wykonane w wilgocioodpornej płyty MDF, które idealnie sprawdzą się łazienkach, ale także na basenach i w SPA. Nasze okiennice dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych, dzięki czemu z łatwością można dopasować je do wielu aranżacji. Okiennice wewnętrzne to rozwiązanie trwałe, które będzie bezproblemowo funkcjonować przez lata. 

Potrzebujesz więcej informacji o shuttersach? Zadzwoń lub napisz! Jesteśmy ekspertami w produkcji i montażu okiennic wewnętrznych shutters.

Potrzebujesz pomocy?

Jeżeli chcesz uzyskać więcej szczegółów skontaktuj się z nami. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Nie wiesz jakie shuttersy wybrać? Zadzwoń do nas!

Zadzwon pod nr +48 533 822 234

Lub napisz info@skyshutters.pl

Dobierz shuttersy do pomieszczenia