Nasze shuttersy

białe shuttersy wewnętrzne w salonie

Dostarczamy shuttersy w różnej konfiguracji,
w zależności od preferencji klienta oraz warunków montażu

Okiennice wewnętrzne to eleganckie dopełnienie każdego pomieszczenia. Dzięki swojej funkcjonalności, okiennice plantation shutters z dnia na dzień zyskały uznanie projektantów wnętrz, architektów i właścicieli domów.

Okiennice shutters coraz częściej zdobią okna w naszych mieszkaniach, biurach i restauracjach. Taki dodatek sprawdzi się w nowoczesnym lofcie, rustykalnym dworku oraz dizajnerskim gabinecie. Najważniejsze, aby był dobrze dopasowany do stylu i charakteru wnętrza.

Okiennice wewnętrzne na wymiar

Nasze shuttersy to okiennice na wymiar, spełniające najwyższe europejskie standardy wykończenia. Oferujemy szatersy, które powstają w Polsce, pod Krakowem. Nasi klienci mogą dobrać shuttersy do indywidualnych potrzeb i zadecydować o wszystkich parametrach – od szerokości lameli, przez wybór dowolnego koloru, dostosowanie zawiasów, sposobu sterowania po rodzaj okna. Dzięki wielu możliwościom konfiguracji i montażu shuttersów, nasze okiennice spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających inwestorów.

Białe shuttersy w nowoczesnej sypialni

Cechy naszych shuttersów

Drewniane okiennice wewnętrzne vs shuttersy MDF

Choć wizualnie shuttersy drewniane i z płyty MDF wydają się być podobne istnieją różnice, które sprawiają, że poszczególne rodzaje okiennic lepiej sprawdzają się w określonych warunkach. Shuttersy z powodzeniem mogą osłaniać okna przez 15 do 25 lat. Dlatego przed ich zakupem, warto porównać cechy i właściwości okiennic wykonanych z płyty MDF oraz okiennic drewnianych i dokonać właściwego wyboru.

okiennice ozdobne, przykład wykorzystania shuttersów w salonie
Zobacz więcej

Polskie Shuttersy z polskich materiałów

Większość okiennic wewnętrznych dostępnych w Europie, pochodzi z chińskich fabryk. Nasze okiennice Sky Shutters produkowane są pod Krakowem, z materiałów które w 99 % pochodzą z Polski i Europy.

Produkt Polski

Nasze realizacje

Więcej

Zachęcamy
do kontaktu i skorzystania
z formularza wyceny

Formularz kontaktowy

Potrzebujesz pomocy?

Jeżeli chcesz uzyskać więcej szczegółów skontaktuj się z nami. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Nie wiesz jakie shuttersy wybrać? Zadzwoń do nas!

Zadzwon pod nr +48 533 822 234

Lub napisz info@skyshutters.pl