Shuttersy w kuchni

Białe shuttersy w nowoczesnej kuchni

Istnieją tysiące pomysłów na aranżację okien w kuchni – od rolet, przez żaluzje, zasłony, firanki, zazdrostki po… okiennice wewnętrzne. Dlaczego warto zdecydować się na shuttersy w kuchni? Przede wszystkim są niezwykle efektowne, a dodatkowo równie funkcjonalne. Idealnie sprawdzą się w kuchni – w pomieszczeniu, gdzie często panuje wysoka temperaturze, z dużą dawką wilgoci i mocnych aromatów.

Shuttersy w kuchni – przede wszystkim funkcjonalność

Okiennice wewnętrzne w kuchni to rozwiązanie dla osób, które cenią sobie komfort, funkcjonalność oraz trwałość. Shuttersy zbudowane są z ramy oraz zestawu listew, którymi można sterować. Dzięki temu możemy swobodnie regulować dopływ światła oraz powietrza do pomieszczenia.

Okiennice wewnętrzne, w przeciwieństwie do zasłon, rolet lub firanek, nie chłoną wilgoci ani kuchennych zapachów. Okno bezpośrednio nad zlewem lub w pobliżu kuchenki? Do kuchni warto wybrać shuttersy wykonane z wilgocioodpornej płyty MDF, która nie odkształca się pod wpływem działania pary wodnej i podwyższonej temperatury.

Takie shuttersy nie sprawiają także problemu z utrzymaniem ich w czystości. Aby usunąć kurz, zanieczyszczenia lub tłuste zabrudzenia wystarczy przetrzeć okiennice wodą z delikatnym detergentem, a następnie osuszyć.

Białe shuttersy w kuchni
Shuttersy w kuchni

Jak wybrać shuttersy do kuchni?

Shuttersy w kuchni to funkcjonalne i trwałe rozwiązanie, które równocześnie pięknie wygląda. Okiennice sprawdzą się zarówno w kuchni rustykalnej jak i nowoczesnej. Ważne, aby były odporne na niekorzystny wpływ wilgoci i temperatury.

W Sky Shutters oferujemy wilgocioodporne shuttersy z MDF, dopasowane do pomieszczenia i indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

Potrzebujesz więcej informacji o shuttersach? Zadzwoń lub napisz! Jesteśmy ekspertami w produkcji i montażu okiennic wewnętrznych shutters.

Potrzebujesz pomocy?

Jeżeli chcesz uzyskać więcej szczegółów skontaktuj się z nami. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Nie wiesz jakie shuttersy wybrać? Zadzwoń do nas!

Zadzwon pod nr +48 533 822 234

Lub napisz info@skyshutters.pl

Dobierz shuttersy do pomieszczenia