Shuttersy w salonie

Shuttersy w salonie

Shuttersy, czyli okiennice wewnętrzne, odmienią każde wnętrze – także salon. Shuttersy w salonie stworzą niepowtarzalny nastrój, który zachwyci domowników oraz gości. Ta oryginalna osłona okien, poza pięknym wyglądem, jest także niezwykle funkcjonalna. Zapewnia kontrolę nad dostępem światła do pomieszczeń i tłumi hałas z zewnątrz. Odpowiednie ustawienie lameli okiennic pozwala łatwo ograniczyć dostęp promieni słonecznych do minimum lub wręcz przeciwnie – wpuścić światło i ciepło do salonu. A dodatkowo chroni domowników przed ciekawskimi spojrzeniami sąsiadów.

Okiennice wewnętrzne w salonie
Białe shuttersy w salonie i zasłony ecru

Shuttersy na oknach w salonie

Salon z oknem wykuszowym to nie lada wyzwanie dla projektanta wnętrz. W takiej aranżacji bardzo dobrze sprawdzą się shuttersy. Okiennice wewnętrzne wtapiają się w geometrię okna i pozwalają na zachowanie idealnych linii wykuszu. Shuttersy to także ciekawe rozwiązanie na osłonięcie drzwi tarasowych i okien francuskich. W zależności od wielkości przeszklenia w salonie można wybrać shuttersy ze skrzydłami lub przesuwne – na rolkach. Dla jeszcze bardziej wyszukanego efektu możemy łączyć shuttersy z zasłonami i cieszyć się całkiem nową aranżacją okien w salonie.

Jaki kolor shuttersów w salonie?

Shuttersy (szatersy) w ofercie Sky Shutters dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych, dzięki czemu z łatwością można dopasować je do każdej stylistyki i koloru wnętrza. Jednak najczęściej wybierane są eleganckie, białe shuttersy, które sprawdzają się w aranżacjach nowoczesnych i klasycznych.

Okiennice wewnętrzne to rozwiązanie ponadczasowe, które szybko nie wyjdzie z mody. Dzięki temu ​​będą świetnie wyglądać w salonie, nawet jeśli zdecydujemy się na zmianę mebli lub stylistyki wnętrza.

Potrzebujesz więcej informacji o shuttersach? Zadzwoń lub napisz! Jesteśmy ekspertami w produkcji i montażu okiennic wewnętrznych shutters.

Białe shuttersy w salonie

Potrzebujesz pomocy?

Jeżeli chcesz uzyskać więcej szczegółów skontaktuj się z nami. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Nie wiesz jakie shuttersy wybrać? Zadzwoń do nas!

Zadzwon pod nr +48 533 822 234

Lub napisz info@skyshutters.pl

Dobierz shuttersy do pomieszczenia