Shuttersy w sypialni

Shuttersy w nowoczesnej sypialni

Sypialnia to miejsce, gdzie shuttersy sprawdzą się zarówno jako elegancki element aranżacji wnętrza, ale także jako gwarancja spokojnego snu i komfortowego odpoczynku. Jeśli szukasz wnętrzarskich inspiracji, shuttersy w sypialni będą strzałem w dziesiątkę.

Dlaczego warto zainstalować shuttersy w sypialni

Pierwszy powód montażu shuttersów na oknach w sypialni jest oczywisty – shuttersy wyglądają oszałamiająco w każdym wnętrzu, także w sypialni. Ale poza walorami wizualnymi mają także wiele innych zalet.

Shuttersy w sypialni zapewniają doskonałe zaciemnienie wnętrza. Dzięki ruchomym lamelom mamy możliwość swobodnego regulowania dopływu światła i jednocześnie regulacji temperatury. Zamknięcie shuttersów w upalny dzień pozwoli na zachowanie niższej temperatury w pomieszczeniu, nawet bez użycia klimatyzacji. Natomiast nocą uchylenie listew zapewnia przepływ powietrza. Dodatkowo okiennice wewnętrzne bardzo dobrze chronią przed zewnętrznym hałasem, a cisza w sypialni jest jak najbardziej pożądana.

Białe shuttersy w sypialni
Shuttersy w sypialni

Shuttersy w sypialni dla alergików 

Sypialnia to także miejsce, które może być kłopotliwe dla alergików. Duża ilość tkanin, pościeli, poduszek i narzut to idealne środowisko dla rozwoju roztoczy. Zastępując tradycyjne zasłony shuttersami redukujemy ilość tanin w pomieszczeniu, a dodatkowo możemy swobodnie regulować dopływ świeżego powietrza do sypialni. Trzeba też pamiętać, że okiennice wykonane z drewna lub płyty MDF można łatwo czyścić z kurzu i innych zabrudzeń.

Shuttersy w sypialni to ciekawe rozwiązanie, które dobrze sprawdzi się w niewielkich pomieszczeniach, gdyż poza wszystkimi wymienionymi zaletami, dodatkowo powiększa optycznie wnętrze.

W Sky Shutters oferujemy shuttersy na wymiar, dopasowane do pomieszczenia i indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

Potrzebujesz więcej informacji o shuttersach? Zadzwoń lub napisz! Jesteśmy ekspertami w produkcji i montażu okiennic wewnętrznych shutters.

Potrzebujesz pomocy?

Jeżeli chcesz uzyskać więcej szczegółów skontaktuj się z nami. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Nie wiesz jakie shuttersy wybrać? Zadzwoń do nas!

Zadzwon pod nr +48 533 822 234

Lub napisz info@skyshutters.pl

Dobierz shuttersy do pomieszczenia